Ann Wåhlström vas

Ann Wåhlström vas
Ann Wåhlström vas
Ann Wåhlström vas
Ann Wåhlström vas
Ann Wåhlström vas
Ann Wåhlström vas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ANN WÅHLSTRÖM (född 1957): "Mezzo", vas, Kosta Boda, blåtonad glasmassa, signerad, höjd 14 cm.

Smärre nagg.

867059

2021-01-30