Skåp
2021-01-25
867061
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOKHYLLA, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, höjd ca 77, 120x27 cm
Bruksslitage