Karaffer 1 par

Karaffer 1 par
Karaffer 1 par
Karaffer 1 par
Karaffer 1 par
Karaffer 1 par
Karaffer 1 par
Karaffer 1 par
Karaffer 1 par
Karaffer 1 par
Karaffer 1 par
Karaffer 1 par
Karaffer 1 par
Karaffer 1 par
Karaffer 1 par

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARAFFER, 1 par, porslin, 1800-talets andra hälft, delvis förgyllda, märkta undertill JP, höjd 33 cm

Sprickor, lagningar

867064

2021-01-21