Taklampor, ett par, industristil
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TAKLAMPOR, 2 st, Industristil, 2000-tal, kupor i opalglas, stomme i borstad aluminium, höjd (kupa och aliminium stomme) ca 130 cm, glaskupa diameter ca 44 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktio, bruksslitage
867067
2021-01-25