Taklampor, ett par, industristil

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TAKLAMPOR, 2 st, Industristil, 2000-tal, kupor i opalglas, stomme i borstad aluminium, höjd (kupa och aliminium stomme) ca 130 cm, glaskupa diameter ca 44 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktio, bruksslitage

867067

2021-01-25