Klubbat för:
2 400 SEK
2 500 SEK
KLAFFBORD, 1900-talets första hälft, barockstil, stomme av ek, spiralvridna ben, med två klaffar, höjd ca 72, 105 x 55-145 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, fläckar samt vattenringar
867076
2021-01-25