Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
GUNNAR NORRMAN (1912-2005): "Maskrosäng", litografi, numrerad, signerad och daterad, 13/20, G. Norrman 1944, bildmått ca 31x20cm
gulnad
867079
2021-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här