Sängar Carl Malmsten

Sängar Carl Malmsten
Sängar Carl Malmsten
Sängar Carl Malmsten
Sängar Carl Malmsten
Sängar Carl Malmsten
Sängar Carl Malmsten
Sängar Carl Malmsten
Sängar Carl Malmsten
Sängar Carl Malmsten
Sängar Carl Malmsten
Sängar Carl Malmsten
Sängar Carl Malmsten

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, sängar, 2 st, 1900-talets mitt, gavlar av teak med flätad rottning, senare bottnar, brännmärkta CM, gavelns höjd ca 70, bäddmått ca 105x200 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, specialanpassade madrasser med rundade hörn medföljer vid utlämningen

867082

2021-01-25