Okänd konstnär Stilleben

Okänd konstnär Stilleben
Okänd konstnär Stilleben
Okänd konstnär Stilleben
Okänd konstnär Stilleben
Okänd konstnär Stilleben
Okänd konstnär Stilleben

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

OKÄND KONSTNÄR, Stilleben med blommor i vas, olja på duk, signerad AW. Bergsten, ca 84x57 cm

Smärre färgbortfall

867089

2021-01-25