Iron Miss Behave färglitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IRON (född 1973): "Miss Behave", signerad och numrerad "Iron", HC 1/10, färglitografi, bladmått ca 60x39 cm

867112

2021-01-21