Sunol Manos Ramos Alvar färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

1 200 SEK

SUNOL MANOS RAMOS ALVAR (född 1935): Komposition, färglitografi, signerad Alvar och numrerad XXXIX/L bildyta ca 60 cm x 45 cm

Ej examinerad ur ram, bruksslitage på ram

867124

2021-01-25