Klubbat för:
450 SEK
1 200 SEK
SUNOL MANOS RAMOS ALVAR (född 1935): Komposition, färglitografi, signerad Alvar och numrerad XXXIX/L bildyta ca 60 cm x 45 cm
Ej examinerad ur ram, bruksslitage på ram
867124
2021-01-25