Ljusstakar 1 par silver Stockholm 1816

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DANIEL HALLMAN, ljusstakar, 1 par, silver, Stockholm 1816, klockformad, rund fot, cylindrisk ljuspipa med fast manschett, höjd ca 7,5 cm, vikt 109 g

en fotkant något högra
smärre repor och bucklor

867127

2021-02-28