Sängbord Louis XV stil
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD, 1 par, Louis XV stil, 1900-talets första hälft, bemålade och förgyllda, låda och utdragsskiva, höjd 55, 40x36 cm
Omfattande skador och färgbortfall, dragknoppar till utdragsskivan saknas
867131
2021-01-20