Sängbord Louis XV stil

Sängbord Louis XV stil
Sängbord Louis XV stil
Sängbord Louis XV stil
Sängbord Louis XV stil
Sängbord Louis XV stil
Sängbord Louis XV stil
Sängbord Louis XV stil
Sängbord Louis XV stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, 1 par, Louis XV stil, 1900-talets första hälft, bemålade och förgyllda, låda och utdragsskiva, höjd 55, 40x36 cm

Omfattande skador och färgbortfall, dragknoppar till utdragsskivan saknas

867131

2021-01-20