Tord Leander Engström oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORD LEANDER ENGSTRÖM (1914-1985): Fjällandskap, signerad Tord, olja på pannå, ca 73x30 cm

Fuktfläckar kring ram

867137

2021-01-25