Eva Bagge

Eva Bagge
Eva Bagge
Eva Bagge
Eva Bagge
Eva Bagge
Eva Bagge

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EVA BAGGE (1871-1964): fiolspelande man, signerad och daterad Eva Bagge -49, olja på duk, 61x50 cm

867141

2021-01-25