Rökbord art deco 1930-tal

Rökbord art deco 1930-tal
Rökbord art deco 1930-tal
Rökbord art deco 1930-tal
Rökbord art deco 1930-tal
Rökbord art deco 1930-tal
Rökbord art deco 1930-tal
Rökbord art deco 1930-tal
Rökbord art deco 1930-tal
Rökbord art deco 1930-tal
Rökbord art deco 1930-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖKBORD, art deco, 1930-tal, bonad björk, hjultrissor, höjd ca 57, 59 x 59 cm

Slitage, märken, glasskiva saknas

867142

2021-01-23