Rottingmöbler 1900-tal

Rottingmöbler 1900-tal
Rottingmöbler 1900-tal
Rottingmöbler 1900-tal
Rottingmöbler 1900-tal
Rottingmöbler 1900-tal
Rottingmöbler 1900-tal
Rottingmöbler 1900-tal
Rottingmöbler 1900-tal
Rottingmöbler 1900-tal
Rottingmöbler 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLOMSTERBORD, FÅTÖLJ, 3 dlr, 1900-tal, rotting, höjd ca 51-59, 45x25, 84x28 cm, sitthöjd på fåtölj ca 34 cm

Slitage, mindre skador förekommer

867146

2021-01-23