Ulf Törneman sidobord

Ulf Törneman sidobord
Ulf Törneman sidobord
Ulf Törneman sidobord
Ulf Törneman sidobord
Ulf Törneman sidobord
Ulf Törneman sidobord
Ulf Törneman sidobord
Ulf Törneman sidobord

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF TÖRNEMAN (född 1932): sidobord, 1 par, underrede i ek, skiva klädd i emaljerad plåt, signerade och daterade 68, höjd ca 50, 70x50 cm

867163

2021-01-20