Ytterfoder 1900-tal

Ytterfoder 1900-tal
Ytterfoder 1900-tal
Ytterfoder 1900-tal
Ytterfoder 1900-tal
Ytterfoder 1900-tal
Ytterfoder 1900-tal
Ytterfoder 1900-tal
Ytterfoder 1900-tal
Ytterfoder 1900-tal
Ytterfoder 1900-tal
Ytterfoder 1900-tal
Ytterfoder 1900-tal
Ytterfoder 1900-tal
Ytterfoder 1900-tal
Ytterfoder 1900-tal
Ytterfoder 1900-tal
Ytterfoder 1900-tal
Ytterfoder 1900-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YTTERFODER, 5 st, 1900-talets mitt, bl.a. Berit Ternell "Facett", Gunnar Nylund Chamotte samt Wilhelm Kåge "Carrara", höjd ca 9,5-12 cm

Sprickor

867173

2021-01-20