Taklampa
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, etsad dekor av Nils Holgerssons underbara resa genom Sverige, mässingsupphängning, höjd ca 72 cm
Anlupen, mindre nagg, upphängning med smärre bristning, ej funktionstestad
867191
2021-01-22