Klubbat för:
4 600 SEK
5 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, empirestil, förgylld och patinerad brons, för fyra ljus, löstagbara kopplade ljusarmar, höjd ca 62 cm
Ytslitage
867196
2021-01-24