Kandelabrar empirestil

Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil

Klubbat för:

4 600 SEK

5 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, empirestil, förgylld och patinerad brons, för fyra ljus, löstagbara kopplade ljusarmar, höjd ca 62 cm

Ytslitage

867196

2021-01-24