C E Gordon Stuart

C E Gordon Stuart
C E Gordon Stuart

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

C G GORDON STUART (verksam kring 1892-1896): Två kvinnor vid öppen spis, akvarell, signerad 1888, bildstorlek 32,5 x 50 cm.

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram.

867201

2021-01-30