Axel Fridell

Axel Fridell
Axel Fridell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL FRIDELL (1894-1935), musicerande man, signerad, 1 etat, numrerad 9/10, etsning, plåtmått ca 19,5x24,5 cm

Smärre fläckar (mögligen ursprungliga från plåten)

867203

2021-01-30