Carl Deffner champagnekylare

Carl Deffner champagnekylare
Carl Deffner champagnekylare
Carl Deffner champagnekylare
Carl Deffner champagnekylare
Carl Deffner champagnekylare
Carl Deffner champagnekylare
Carl Deffner champagnekylare
Carl Deffner champagnekylare
Carl Deffner champagnekylare
Carl Deffner champagnekylare

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL DEFFNER, senjugend, 1910-tal, champagnekylare, silverpläterad, hamrad dekor, mynningens diameter 16,5 cm, höjd 21 cm

Åldersrelaterat ytslitage

867241

2021-01-30