Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGLAMPETTER, 1 par, mässing, senjugend, 1910/20-tal, två ljusarmar, höjd 30 cm.
Åldersrelaterat slitage, två skruvar på baksidan förstärkta med lim.
867242
2021-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här