Bernt Ringqvist

Bernt Ringqvist
Bernt Ringqvist
Bernt Ringqvist
Bernt Ringqvist

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNT RINGQVIST (1917-1966), kvinnoporträtt, olja på duk, signerad, daterad -43?bildmått 55x46 cm

Tryckmärke

867254

2021-01-30