Ernst & Jensen soffa Waves

Ernst & Jensen soffa Waves
Ernst & Jensen soffa Waves
Ernst & Jensen soffa Waves
Ernst & Jensen soffa Waves
Ernst & Jensen soffa Waves
Ernst & Jensen soffa Waves
Ernst & Jensen soffa Waves
Ernst & Jensen soffa Waves
Ernst & Jensen soffa Waves
Ernst & Jensen soffa Waves
Ernst & Jensen soffa Waves
Ernst & Jensen soffa Waves
Ernst & Jensen soffa Waves
Ernst & Jensen soffa Waves

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ERNST & JENSEN, soffa "EJ 142 Waves", för Erik Jørgensen, Danmark 1998, svart glasfiberstomme med fast stoppad läderklädsel, längd 200 cm, bredd 145 cm, höjd 64 cm

Slitage och skador

867263

2021-01-20