Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ERNST & JENSEN, soffa "EJ 142 Waves", för Erik Jørgensen, Danmark 1998, svart glasfiberstomme med fast stoppad läderklädsel, längd 200 cm, bredd 145 cm, höjd 64 cm
Slitage och skador
867263
2021-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här