Ernst & Jensen soffa Waves
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ERNST & JENSEN, soffa "EJ 142 Waves", för Erik Jørgensen, Danmark 1998, svart glasfiberstomme med fast stoppad läderklädsel, längd 200 cm, bredd 145 cm, höjd 64 cm
Slitage och skador, tryckmärken och fuktfläck
867266
2021-01-20