Ernst & Jensen soffa Waves

Ernst & Jensen soffa Waves
Ernst & Jensen soffa Waves
Ernst & Jensen soffa Waves
Ernst & Jensen soffa Waves
Ernst & Jensen soffa Waves
Ernst & Jensen soffa Waves
Ernst & Jensen soffa Waves
Ernst & Jensen soffa Waves
Ernst & Jensen soffa Waves
Ernst & Jensen soffa Waves

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ERNST & JENSEN, soffa "EJ 142 Waves", för Erik Jørgensen, Danmark 1998, svart glasfiberstomme med fast stoppad läderklädsel, längd 200 cm, bredd 145 cm, höjd 64 cm

Slitage och skador, tryckmärken och fuktfläck

867266

2021-01-20