Olof Ahlberg brons

Olof Ahlberg brons
Olof Ahlberg brons
Olof Ahlberg brons
Olof Ahlberg brons
Olof Ahlberg brons
Olof Ahlberg brons
Olof Ahlberg brons
Olof Ahlberg brons
Olof Ahlberg brons
Olof Ahlberg brons

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLOF AHLBERG (1876-1956): Sittande kvinna, signerad och daterad Olof Ahlberg 1912, patinerad brons, Herman Bergman fud, monterad på träsockel, höjd ca 27 cm

Träsockeln skev

867293

2021-01-20