Cafébord marmor och stålunderreden

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CAFÉBORD, 1900-talets senare del, marmor på stålunderrede, höjd 74, 75x75 cm, reglerbara fotavslutningar

Slitage skador och avslag

867297

2021-01-20