Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
CAFÉBORD, 1900-talets senare del, marmor på stålunderrede, höjd 74, 75x75 cm, reglerbara fotavslutningar
Slitage, skador och avslag
867298
2021-01-20