Ytterfoder med underfat Kina

Ytterfoder med underfat Kina
Ytterfoder med underfat Kina
Ytterfoder med underfat Kina
Ytterfoder med underfat Kina
Ytterfoder med underfat Kina
Ytterfoder med underfat Kina
Ytterfoder med underfat Kina
Ytterfoder med underfat Kina
Ytterfoder med underfat Kina
Ytterfoder med underfat Kina
Ytterfoder med underfat Kina
Ytterfoder med underfat Kina
Ytterfoder med underfat Kina
Ytterfoder med underfat Kina
Ytterfoder med underfat Kina
Ytterfoder med underfat Kina
Ytterfoder med underfat Kina
Ytterfoder med underfat Kina

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YTTERFODER MED UNDERFAT, 2 st., snarlika, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, polykrom dekor, med märke, höjd ca 10-11, 13x9 cm

En med glasyrnagg

867314

2021-01-22