Klädskåp björk
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KLÄDSKÅP, 1900-talets första hälft, björk, mittendörr med fassetslipad spegel, beslag i mässing, med 5 hyllplan samt 4 lådor, överstycke avtagbart, höjd ca 196, 150x53 cm
Bruksslitage, träavslag upptill
867317
2021-01-21