Klädskåp björk

Klädskåp björk
Klädskåp björk
Klädskåp björk
Klädskåp björk
Klädskåp björk
Klädskåp björk
Klädskåp björk
Klädskåp björk
Klädskåp björk
Klädskåp björk

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KLÄDSKÅP, 1900-talets första hälft, björk, mittendörr med fassetslipad spegel, beslag i mässing, med 5 hyllplan samt 4 lådor, överstycke avtagbart, höjd ca 196, 150x53 cm

Bruksslitage, träavslag upptill

867317

2021-01-21