Soffgrupp Art Deco
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, FÅTÖLJER, 1 par, 1920/30-tal, art deco, fanérade i jakaranda med intarsiadekor, klädda i grön plysch, pärlspikning, soffans längd 192, sitthöjd 38 cm
Slitage, fläckar, fanérskador
867334
2021-01-24