Soffgrupp Art Deco

Soffgrupp Art Deco
Soffgrupp Art Deco
Soffgrupp Art Deco
Soffgrupp Art Deco
Soffgrupp Art Deco
Soffgrupp Art Deco
Soffgrupp Art Deco
Soffgrupp Art Deco
Soffgrupp Art Deco
Soffgrupp Art Deco
Soffgrupp Art Deco
Soffgrupp Art Deco
Soffgrupp Art Deco
Soffgrupp Art Deco

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJER, 1 par, 1920/30-tal, art deco, fanérade i jakaranda med intarsiadekor, klädda i grön plysch, pärlspikning, soffans längd 192, sitthöjd 38 cm

Slitage, fläckar, fanérskador

867334

2021-01-24