Arvid Jorm

Arvid Jorm
Arvid Jorm
Arvid Jorm
Arvid Jorm

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ARVID JORM (1892-1964), landskap, olja på papper uppklistrat på pannå, signerad, 38 x 60 cm

867338

2021-01-30