Buddha Kina porslin

Buddha Kina porslin
Buddha Kina porslin
Buddha Kina porslin
Buddha Kina porslin
Buddha Kina porslin
Buddha Kina porslin
Buddha Kina porslin
Buddha Kina porslin
Buddha Kina porslin
Buddha Kina porslin

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BUDAI, porslin, Kina, 1900-talets början, vit glasyr, polykrom dekor, höjd ca 20 cm

Slitage

867367

2021-01-22