Skåp furu

Skåp furu
Skåp furu
Skåp furu
Skåp furu
Skåp furu
Skåp furu
Skåp furu
Skåp furu

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, tidigt 1900-tal, barrträ, invändigt med hyllpan och upphängning för glas, höjd ca 85, 107x32 cm

Bruksspår och åldersrelaterat slitage, repor och märken, 1 nyckel medföljer vid utlämningen

867370

2021-01-30