Byrå i rokokostil

Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BYRÅ, slutet av 1900-talet, rokokostil, bemålad i vitt, marmorskiva, höjd ca 72, 37x77 cm

Bruksslitage

867386

2021-01-25