Väggspegel Aksel Kjersgaard

Väggspegel Aksel Kjersgaard
Väggspegel Aksel Kjersgaard
Väggspegel Aksel Kjersgaard
Väggspegel Aksel Kjersgaard
Väggspegel Aksel Kjersgaard
Väggspegel Aksel Kjersgaard
Väggspegel Aksel Kjersgaard
Väggspegel Aksel Kjersgaard

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGSPEGEL, 1900-talets mitt, teak, Aksel Kjersgaard, märkt på baksidan, ca 106x59 cm

Slitage, märken

867390

2021-01-25