Jacob Felländer

Jacob Felländer
Jacob Felländer
Jacob Felländer
Jacob Felländer
Jacob Felländer
Jacob Felländer

Såld för:

38 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JACOB FELLÄNDER (född 1974): Peoplescape gold,
signerad och daterad Jacob Felländer 2013. C-print silikonmonterat på glas, ca 50x115 cm

PROVENIENS:
Inköpt direkt från konstnären

Peoplescape gold är tagen under Swedish House Mafias sista världsturné "One Last Tour", 2012 - 2013

Tre hörn med skador

867410

2021-01-21