Louis-Gustave Cambier oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LOUIS-GUSTAVE CAMBIER (1874-1949): "Agay", signerad Louis G Cambier, olja på duk, 38x46 cm

867421

2021-01-24