bordsur

 bordsur
 bordsur
 bordsur
 bordsur
 bordsur
 bordsur
 bordsur
 bordsur
 bordsur
 bordsur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSUR, 1900 talets första hälft, märkt Aktiebolaget sparuret, fodral i ek, mässingsring runt urtavla, höjd ca 23 cm, djup ca 8 cm

Bruksslitage, repor, ej funktionstestad

867431

2021-01-25