Trädgårdssoffa Melins Anderstorp

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets andra hälft, gjuten lättmetall, träribbor, vitlackerad, ormbunksmodell, märkt Melins metall Anderstorp, längd ca 148, sitthöjd 42 cm

Bruksslitage

867434

2021-01-25