Klubbat för:
7 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
JOHAN JOHANSSON (1879-1951): kustsamhälle, , signerad Joh. Johansson, olja på duk, ca 50x61 cm
Zustandsbeschreibung
867443
2021-01-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner