Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, 3 ljuspunkter, mässingsbas, svart plåtskärm, total höjd ca 58 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, fläckar, repor

867448

2021-01-25