Erik Norselius oljemålning

Erik Norselius oljemålning
Erik Norselius oljemålning
Erik Norselius oljemålning
Erik Norselius oljemålning
Erik Norselius oljemålning
Erik Norselius oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK NORSELIUS (1874-1956): Interiörbild med stickande kvinna, signerad och daterad Norselius 1903, olja på duk, ca 46x38 cm

867453

2021-01-24