Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, Jaycee Furniture, England, mahognyfanér, 2 lådor, höjd ca 92, 163x53 cm
Slitage, repor
867458
2021-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här