Åke Pettersson oljemålning

Åke Pettersson oljemålning
Åke Pettersson oljemålning
Åke Pettersson oljemålning
Åke Pettersson oljemålning
Åke Pettersson oljemålning
Åke Pettersson oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE PETTERSSON (Nåw), (född 1925) : "vit strand" Öland, signerad, olja på pannå, ca 33x40 cm

867461

2021-01-24