Klubbat för:
2 800 SEK
1 500 SEK
FÅTÖLJ, "Pegasus", England, 1900-talets andra hälft, grön skinnklädsel, djuphäftad med spikdekor, lös sittplymå, betsade ben, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, märken
867468
2021-01-27