Fåtölj Pegasus England 1900-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

1 500 SEK

FÅTÖLJ, "Pegasus", England, 1900-talets andra hälft, grön skinnklädsel, djuphäftad med spikdekor, lös sittplymå, betsade ben, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, märken

867468

2021-01-27